Menü
Your Cart

Mikrofiber Havlu

HAVLU ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Çeşitli alanlarda kullanılan pek çok havlu çeşidi vardır. Boyutlarına, dokusuna ve üretim malzemesine bağlı olarak kullanılan bu çeşitler el havlusu, yüz havlusu, banyo havlusu, plaj havlusu ve spor havlusudur. Kaliteli havlu çeşitleri genel olarak bazı ortak özelliklere sahiptir. Havlularda genel olarak pamuk, polyester, keten ve mikrofiber malzemeler tercih edilir. Mikrofiber havlular diğer malzemelere göre çok daha dayanıklı ve sağlıklıdır. Bu nedenle havlu tercih ederken mikrofiberden üretildiğini mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekir.Hemen iletişime geçerek üretim tesisimiz ve referanslarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.


MİKROFİBER HAVLU NEDİR?

Spor aktivitelerinin ve yoğun antrenmanların olmazsa olmazı havlular cildinizdeki teri emerek daha kolay hareket etmenizi sağlar. Ayrıca, farklı renk ve boyutlarda üretilen kullanışlı spor havluları motivasyonunuzu canlı tutmanıza yardımcı olur. Spor havlusu için genel olarak pamuk, mikrofiber ve polyester malzemeler tercih edilse de süper emici özelliği nedeniyle mikrofiber havlu çeşitleri öne çıkar. Kaliteli bir mikrofiber havlu sayesinde antrenman esnasında kendinizi daha konforlu hissedebilirsiniz.


Spor yaparken kullandığınız havlu, mutlaka konfor amacına hizmet etmelidir. Buna göre iyi bir spor havlusu vücudunuzda ve saçlarınızdaki teri emerek kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Bu nedenle özellikle mikrofiber havlu saç veya cildiniz için en uygun havlu çeşididir. Ayrıca, mikrofiber havlu fiyatları oldukça ekonomiktir. Sizde en uygun mikrofiber havluyu toptan olarak satın alabilirsiniz. Toptan mikrofiber havlu siparişi için bizimle iletişime geçin.


Mikrofiber Bez Havlunun Faydaları 

Mikrofiber bez havlularda lifler, benzersiz, emici bir yapı oluşturmak için özel olarak birlikte dokunmuştur. İşte mikrofiber havluların faydalarından bazıları:

  • Dayanıklı
  • Nefes alabilir
  • Temizlemesi kolay
  • Hızlı kurutma
  • Hızlı kuruma
  • Süper emici
  • Kir ve leke tutmaz

Mikrofiber havlular , birçok kullanımı olan inanılmaz bir insan yapımı malzemedir. İşte bu yüzden mikrofiber havlular en iyi plaj havlusu türlerinden biridir, hatta en iyisidir diyebiliriz. Sizde toptan mikrofiber havlu siparişi vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen iletişime geçerek üretim tesisimiz ve referanslarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.Mikrofiber Plaj Havlusunun Avantajları Nedir?

1. Taşıması Kolay

Mikrofiber plaj havluları ultra ince ve hafiftir. Diğer plaj havlularından çok daha hafifler ve katlanarak küçük bir rulo haline gelebilirler . Depolama ve taşıma bundan daha kolay olamazdı. 


2. Şık

Mikrofiber havlular çeşitli renklerde ve desenlerdir. Mutlaka kendinize uygun bir tasarımı bulabilirsiniz. En sevdiğiniz mayo veya plaj şemsiyesine uygun bir tane satın alın, keyfinize kaldığı yerden devam edin.


Sabah kahvaltısına veya öğle yemeğine giderken de sevimli bir örtü olarak belinize bir tane bağlayabilirsiniz. Denizden gelen esinti sizi üşütürse omuzlarınıza sarın. Akşamları kumsalın soğuyabileceğini herkes bilir, bu yüzden hazırlıklı olun. 


3. Çabuk Kurur

Mikrofiber havlu, yüksek nemde bile dakikalar içinde kurur. Pamuklu havluların havada kuruması saatler hatta günler alabilir. Havlular çok uzun süre nemli kaldığında sağlıksız küf ve bakteriler için bir yaşam alanı haline gelir. 


Plajda yüzdükten veya gelen bir dalgadan ıslandıktan sonra havlunuz ıslanmaya mahkumdur. Eve taşımak için bir yığın ıslak, ağır havluyu kendinize yüklemeyin. Mikrofiber plaj havlunuzu sıkın ve dağınıklığı önlemek için birkaç dakika güneşte bırakın, bu kadarının yettiğini göreceksiniz.


Aslında mikrofiber plaj havluları o kadar hızlı kurur ki günün sonunda plaj çantanıza koyabilirsiniz. Diğer eşyalarınızı mahvetmemek için onları ayrı ayrı taşımanıza gerek yok. Yan yana dahi koyabilirsiniz.


4. Dayanıklı

Mikrofiber havlular, diğer havlu türleri gibi aşınma ve yıpranma göstermez. Birden fazla kullanımdan sonra solmaz veya yırtılmazlar. Güçlü bir kumaştır, aileler ve sık sahile gidenler için idealdir. 

Havlularımız yoğun kullanım için tasarlanmıştır ve dikkatli olmanıza gerek yoktur. 

Mikrofiber plaj havluları da uygun fiyatlıdır. Diğer iyi yapılmış lüks plaj havluları beş kat daha pahalıya mal olabilir, ancak uzun kullanıma sahip değildirler. Mikrofiber havlu akıllı, uygun maliyetli bir seçimdir.  


Hemen iletişime geçerek üretim tesisimiz ve referanslarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.


Mikrofiber Havlu Üretim ve İmalatçısı

Son teknoloji ile üretilmiş mikrofiber havlu sizde üreticisinden toptan satın almak istiyorsanız bizim ile iletişime geçin. Berram Tekstil 1. kalite ile üretilmiş temizlik dostu ürünlerin toptan satışını ve imalatını yapmaktadır. En uygun mikrofiber havlu için sizde hemen fiyat alabilirsiniz.


Berram Tekstil olarak 1. kalite ve son teknoloji ile üretilmiş mikrofiber temizlik bezlerini üretiyor ve toptan satışını yapıyoruz. Akıllara Bursa Mikrofiber Havlu Toptan, İstanbul Mikrofiber Havlu Toptan, İzmir Mikrofiber Havlu Toptan denilince biz geliyoruz. Hemen iletişime geçerek üretim tesisimiz ve referanslarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.