Menü
Your Cart

Toptan Satış

Berram Tekstil Üretim ve Toptan Satış

Berram Tekstil, Microfiber Cleaners Havlu - Araba - Cam - Gözlük Silme Bezi ve Fiber Plaj Havlu gibi ürünlerin imalatını ve toptan satışını yapar. Son teknoloji ile üretilen 1. kaliteye sahip ürünleri sizde toptan satın alabilirsiniz. Hemen müşteri temsilcimiz ile görüşüp ürünleri inceleyebilirisiniz


Mikrofiber Bez Toptancısı

Mikrofiber bezler son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Mikrofiber bez çeşitleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek de çıkmaktadır. 

Günümüz temizlik anlayışında her bir alan için ayrı bir temizlik bezi kullanılması yaygınlaşmıştır. Öncelerde her alan tek bezle ya da birkaç bezle temizlenmekteydi. Fakat bu çok da hijyen bir durum değil maalesef. Çünkü her alan yüzeyi farklıdır ve her yüzeye yapışan kir ve tozlar da farklılık göstermektedir. 

Mikrofiber bezlerin kullanım alanları : 

  • Ankastre set için mikrofiber bezler
  • Mikrofiber tezgah bezleri
  • Genel temizlik amaçlı mikrofiber bezler
  • Mikrofiber cam bezleri
  • Mikrofiber duşakabin bezleri
  • Kurulama amaçlı mikrofiber bezler
  • Mikrofiber yer bezleri
  • Mikrofiber duvar bezleri 

gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Sizde toptan mikrofiber bez siparişi vermek isterseniz bizi hemen arayın !

 Mikrofiber Tezgah Bezleri

Tezgah üzeri kullandığımız bezler sürekli bir işleme maruz kalır. Belki de günde en çok kullandığımız bez, tezgah bezleridir. Her yemek yapmada, her bulaşık yıkamada, hatta mutfağa her girildiğinde mutlaka tezgah bezlerini kullanırız. Bu durum da bezlerin çabucak bakteri üretmesine sebep olabilir. Fakat

mikrofiber tezgah bezleri, asla bakteri barındırmazlar. Bu sayede en titiz olunması gereken yer olan mutfakta, daha hijyen bir çalışma ortamı olur. 


Genel Temizlik Amaçlı Mikrofiber Bezler

Yaşam alanlarımızı temiz tutmak herkesin dikkat ettiği bir konudur. Oturduğumuz salon ve odaların temizliği de çok önemlidir. Fakat camlardan gelen tozlar ve kirler mobilyalara yapışıp kalıyor ve temizliği çok güç olabiliyor. Bazen birkaç bez ile temizlik yapmak gerekli olabiliyor. Buna çözüm olarak

genel temizlik amaçlı mikrofiber bezler kullanıma sunulmuştur. bu bezler ile mobilya temizliği oldukça kolaylaşmıştır. Tozu ve kiri yüzeyine tutundurarak dağılmasına izin vermez. 


Microfiber Cam Bezleri

Temizliği zor olan camlar, mikrofiber cam bezleri sayesinde oldukça pratik bir hal almıştır. Camlarda oluşan lekeler bu bezler sayesinde çabucak çıkmaktadır. Üstelik ardından bez izi dahi bırakmazlar. Suyu da kolayca emen bir yapıya sahip olduğu için ardından kurulamaya dahi gerek olmaz. Cam temizliği esnasından sadece bu bezlerden birini kullanmak yeterli olacaktır. 


Microfiber Duşakabin Bezleri

Banyo alanlarının temizlenmesi elbette çok önemlidir. Özellikle banyo camlarında oluşan buharlar ve kireçler çok kötü bir görüntüye sebep olur. Ayrıca bu kireçli alanların çıkması da oldukça zordur. Duşakabinlerde oluşan kireçler uzun süre temizlenmez ise kalıcı bir iz bırakabilir. Oldukça zorlayıcı olan bu alanların temizliği mikrofiber duşakabin bezleri ile çok daha kolaydır. Kumaşının içerisinde barındırdığı etkili maddeler sayesinde kir ve kireçleri kolaylıkla temizlemenize yardımcı olur. 


Kurulama Amaçlı Mikrofiber Bezler

Mutfakta sıkça kullanılan kurulama bezleri en fazla ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Bu bezler mutfakta büyük kolaylık sağlarlar. Buna istinaden kurulama amaçlı mikrofiber bezler

çok daha fazla pratiktir. Çünkü bu bezler, sıradan bezler gibi kolay ıslanıp, geç kurumazlar. Tam tersi kurulama işlemi sırasında suyu sürekli olarak içine hapseder. Kurulama işlemi bittiğinde ise çabucak kururlar ve bakteri üretmezler. Bu sayede hem pratik hem de sağlıklı olurlar. 


Mikrofiber Yer Bezleri

Yerlerin temizliği hijyen açısından çok önemlidir. Fakat sıradan yer bezleri silme esnasında ardından tüyler bırakır. Bu sebeple en etkili temizliği mikrofiber yer bezleri yapmaktadır. Tozları ve tüyleri yüzeyine tutundurur ve geride kir kalmasına izin vermez. Ayrıca temizliği de oldukça kolaydır. Normal suyla bile yıkanmasıyla yüzeyindeki kirler çabucak çıkar. Bu sayede yer temizliği için en fazla kullanılan bez türlerindendir. 


Mikrofiber Duvar Bezleri

Temizlik esnasında duvar silmek oldukça güçtür. Hele ki bu işlemi yapacak kaliteli bir bez yok ise tam bir kabus olabilir. Özel içeriği sayesinde mikrofiber duvar bezleri tam olarak hayatınızı kolaylaştırır diyebiliriz. Ardından kir ve iz bırakmayan yapısı nedeni ile sildiğiniz yerin üstünden bir kere geçmek yeterli olacaktır. Böylece etkili bir duvar temizleme işi gerçekleştirmiş olursunuz. 


Bursa Mikrofiber Bez Toptancısı

Bursa'nın en eski ve en kaliteli mikrofiber bez üreticisi olan Berram Tekstil'den hemen sipariş verebilirisiniz. Toptan mikrofiber bez siparişi vererek, en uygun fiyata mikrofiber bez sahibi olabilirsiniz.

Sizde toptan mikrofiber bez siparişi vermek isterseniz bizi hemen arayın !