Menü
Your Cart

Hakkımızda

BERRAM TEKSTİL olarak Nisan 2008 yılında Bursa'da faaliyet göstermeye başlamıştır. Microfiber Cleaners Havlu - Araba - Cam - Gözlük Silme Bezi ve Fiber Plaj Havlu Dünyanın Kullandığı Son Teknoloji Ürünü Artık Türkiye'de "BERRAM TEKSTİL" Tarafından Microfiber Kumaşı Üretimi ve İmalatı Yapılmaktadır.BERRAM TEKSTİL olarak güçlü ve büyük referansları ile öncü, lider ve güven duyulan bir kuruluş olarak her zaman yanınızdayız. Referanslarımız için iletişim adresimizden bilgi alabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Mikrofiber bezi analiz raporlarımız ise ROHS TESTİ, FORMALDEHİD TESTİ, PENTAKLOROFENOL (PCP), AZO BOYARMADDELER, DMF TESTİ mevcut olup Türkiye ve Yurtdışında geçerlidir. Sağlığınız tehlikeye atacak herhangi bir boya maddesi kullanılmamıştır.


Berram Tekstil' in Mikrofiber Bez, Sihirli Sünger Ürünleri


Firmamız,  Bursa'da 2008'den beri farklı marka ve kalitede, çeşitli renk ve kumaş tiplerinde mikrofiber bez üretimi yapmakta olup, Tüm dünyada ki mikrofiber bez üreticilleri arasında kalitesi ve bol çeşit gibi özellikleri ile en saygın firmalardan biridir. Firmamız tercihinize göre toptan mikrofiber bez satışı, mikrofiber top kumaş, yada ambajlı yada ambalajsız kendi markanızla  mikrofiber temizlik bezi taleplerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamaktadır.


Ayrıca firmamız toptan sihirli sünger ve toptan spark mikrofiber temizlik bezi gibi ürünlerin üretim ve imalatını yapar. Sizde müşteri temsilcimizle iletişime geçip, toptan spark, toptan sihirli sünger alımı için görüşebilirsiniz.