Menü
Your Cart

Mikrofiber Cam Bezi

Mikrofiber Cam Bezi temizlikte en önemli faktörlerden biridir. Her ne kadar temizlik malzemelerini kaliteli kullansanızda kaliteli bir temizlik beziniz yoksa temizliğiniz doğru sonuçlanmayacaktır. Bu noktada kaliteli ve son teknoloji ile üretilmiş mikrofiber cam bezlerini tercih ederek temizliğinizi maksimumum seviyeye çıkarabilirsiniz.


Peki son teknoloji ile üretilmiş mikrofiber cam bezlerinin özellikeri nelerdir ?

  • İster kuru ister ıslak kullanabilirsiniz.
  • Deterjan gibi maddeleri kullanmanıza gerek yoktur.
  • Bakteri ve virüslerin oluşmasını engeller.
  • Diğer bezlere göre yapısı farklı olduğundan, yüksek kaliteli temizlik sağlar
  • Gözle görülmeyen maddeleri bile mikrofiber cam bezleri toplar ve temizler. 


Mikrofiber Bez Nedir ?


Microfiber temizlik bezi normal temizlik bezlerine göre 10 kat daha fazla emiş gücüne sahiptir. Micro ipliklerin birbirleri ile bağlanmasında herhangi bir kimyasal madde kullanılmaz. Bu nedenle insan sağlığına zarar verecek hiçbir madde içermez. Microfiber temizlik ürünleri doğal Antibakteriyel ve hidrofilite özelliği sayesinde astımlı ve alerjili kişilerin kullanımına uygundur. Geliştirilmiş özel teknolojisi sayesinde kopma ve uzamaya karşı yüksek dirençli bir kumaştır. Microfiber Temizlik Sonrası Katlanarak Kurutulduğunda Standart Temizlik Bezleri Gibi Koku Yapmaz.


Mikrofiber Cam Bezi Üretim ve İmalatçısı

Son teknoloji ile üretilmiş mikrofiber cam bezini sizde üreticisinden toptan satın almak istiyorsanız bizim ile iletişime geçin. Berram Tekstil 1. kalite ile üretilmiş temizlik dostu ürünlerin toptan satışını ve imalatını yapmaktadır. En uygun mikrofiber cam bezi için sizde hemen fiyat alabilirsiniz.


Berram Tekstil olarak 1. kalite ve son teknoloji ile üretilmiş mikrofiber temizlik bezlerini üretiyor ve toptan satışını yapıyoruz. Akıllara Bursa Mikrofiber Bez Toptan, İstanbul Mikrofiber Bez Toptan, İzmir Mikrofiber Bez Toptan denilince biz geliyoruz. Hemen iletişime geçerek üretim tesisimiz ve referanslarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.