Menü
Your Cart

Mikrofiber Gözlük Bezi

Mikrofiber Bez Nedir ?


Microfiber temizlik bezi normal temizlik bezlerine göre 10 kat daha fazla emiş gücüne sahiptir. Micro ipliklerin birbirleri ile bağlanmasında herhangi bir kimyasal madde kullanılmaz. Bu nedenle insan sağlığına zarar verecek hiçbir madde içermez. Microfiber temizlik ürünleri doğal Antibakteriyel ve hidrofilite özelliği sayesinde astımlı ve alerjili kişilerin kullanımına uygundur. Geliştirilmiş özel teknolojisi sayesinde kopma ve uzamaya karşı yüksek dirençli bir kumaştır. Microfiber Temizlik Sonrası Katlanarak Kurutulduğunda Standart Temizlik Bezleri Gibi Koku Yapmaz.


Mikrofiber Gözlük Bezi 

Sıradan bezlere göre mikrofiber gözlük bezleri çok daha güçlü bir yapıya sahiptir. Temizlik esnasında camın çizilmesini önleyerek üzerinde ki toz ve kirleri emer. İster kimyasal madde kulanarak, istersenizde harici bir maddeye ihtiyaç duymaksızın mikrofiber cam bezi ile ürünlerinizi temizleyebilirsiniz.


Mikrofiber Cam Bezi Üretim ve İmalatçısı

Son teknoloji ile üretilmiş mikrofiber cam bezini sizde üreticisinden toptan satın almak istiyorsanız bizim ile iletişime geçin. Berram Tekstil 1. kalite ile üretilmiş temizlik dostu ürünlerin toptan satışını ve imalatını yapmaktadır. En uygun mikrofiber cam bezi için sizde hemen fiyat alabilirsiniz.


Berram Tekstil olarak 1. kalite ve son teknoloji ile üretilmiş mikrofiber temizlik bezlerini üretiyor ve toptan satışını yapıyoruz. Akıllara Bursa Mikrofiber Bez Toptan, İstanbul Mikrofiber Bez Toptan, İzmir Mikrofiber Bez Toptan denilince biz geliyoruz. Hemen iletişime geçerek üretim tesisimiz ve referanslarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.